Tutaj możesz pokazać czym i jak jeździsz!

Regulamin forum

Umieszczaj zdjęcia tak, aby posiadały miniaturkę. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić - przejdź do poradnika.
Odpowiedz

Yamaha DT 80 LC 2

06 mar 2015, 14:49

Witam. Dnia 28 lutego stałem się posiadaczem DT 80 LC 2 z 94 roku. Zarejestrowana jako motorower z założonym zestawem Malossi 110 cm³ . W pełni odblokowana. Zadbana gdyż jeździła nią dziewczyna (która aktualnie jeździ Husqvarna WRE 125) oraz jej brat (prawdopodobnie brat :F) Mimo iż wystawiona była za 3500 zł udało się kupić za 3000 zł. Niestety z powodu beznadziejnej pogody DT głównie stała w garażu. Aktualny stan licznika to około 25 tyś km. Teraz w planach tylko wyczyścić , dopracować i wymienić kilka plastików które są w średnim stanie. Postaram się dodawać zdjęcia do tematu z możliwie każdego wypadu oraz każdych zmian w DT :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pierwszy raz dodaje zdjęcia przez telefon więc nie wiem jak to wygląda na komputerze.
Jak zdj wyglądają beznadziejnie to następne będą lepsze :)

Re: Yamaha DT 80 LC 2

06 mar 2015, 15:49

hiszpańska wersja albo sam bak ktoś przełożył? plastiki odświeżyć i git :)

Re: Yamaha DT 80 LC 2

06 mar 2015, 16:42

dużo ładniejszy ten bak z 2 owiewkami uważaj żeby Cię nie prasło na lewą stronę bo owiewki już nie dokupisz :)

Re: Yamaha DT 80 LC 2

06 mar 2015, 18:16

pod tą lewą owiewką coś jest? czy tam jest puste miejsce?

Re: Yamaha DT 80 LC 2

06 mar 2015, 18:32

Pod lewą owiewką jest pusto. Muszę ją jakoś lepiej przytwierdzić bo czasem potrafi wyskoczyć z zatrzasku.
Dzisiaj 30 KM przejechane. Po powrocie do domu DT umyta i postała na słońcu przez godzinę.
Obrazek
Obrazek
Mam jeszcze kilka zdjęć z mycia ale robione były dla kuzyna. Zostaną w zapasie :)
Obrazek

Re: Yamaha DT 80 LC 2

07 mar 2015, 8:24

Bardzo fajna DT, widać ze ktoś dbał o nią. :D

Re: Yamaha DT 80 LC 2

09 mar 2015, 18:15

Witam. Korzystając z dzisiejszych 17 stopni postanowiłem trochę poszaleć po polach. Parę wpadek było (wpakowałem moto w pół metra wody ale jakoś dałem rade wyjechać) i niestety czeka mnie wymiana przedniej gumy. O ile tył trzyma się idealnie to przód ma tendencje to lekkiego sugerowania mi że ma mnie w .... :F
Foty z przejazdu o godzinie 17
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Re: Yamaha DT 80 LC 2

09 mar 2015, 19:29

Fajna DT. Tylko te owiewki w hiszpańskich wersjach tak z dupy zamontowane.

Re: Yamaha DT 80 LC 2

09 mar 2015, 19:37

nie wierze w ten przebieg :F

Re: Yamaha DT 80 LC 2

09 mar 2015, 20:08

Obrazek przebieg z dnia w którym przyjechała do domu :F No za przebiegiem przemawia stan w jakim sprzęt się znajduje. Wszystko ładnie utrzymane. Filtr powietrza czysty :) Jak mi się uda do kwietnia kupić kamerę na kask to będzie film :D

Co do owiewek to przy 80 km/h mam wrażenie że zaraz odpadną. No ale fakt faktem lepiej wygląda niż taka goła :D
Odpowiedz