Tutaj pomożemy naprawić Twój sprzęt.

Regulamin forum

Przy dodawaniu tematu wybierz odpowiedni prefiks z listy. Pamiętaj aby w opisie twojego problemu podać dokładny model motocykla wraz z jego rocznikiem, np. Yamaha DT 125 LC2 1988. Postaraj się opisać wszystko dokładnie i szczegółowo, to bardzo ułatwi innym użytkownikom udzielić konkretnej odpowiedzi.
Odpowiedz

Re: brak mocy

07 lis 2013, 15:41

Jak się grzeje to nie wina modułu tylko układu chłodzenia.

Co do słabego - 80 ogólnie jest słaba i nie ma co się po niej spodziewać cudów.

Re: brak mocy

07 lis 2013, 16:52

tyle ze ja miałem moto wcześniej przed zmiana i czuje różnicę mocy wiec to nie to ... myślę czy to może być wina zapłonu

+++

czytałem czytałem i czytałem i z tego co widzę może to być wina Klina :D przez niego przestawił sie zapłon i to tłumaczy ze strzela z tłumika. a wy jak myślicie ?

PPP; Johnny

Re: brak mocy

07 lis 2013, 17:28

Jaki model DT 80 posiadasz ?

W 80 LC2 zapłonu nie da się przestawić- wszystko jest przykręcone i jeżeli się nie zruszy oraz nic nie zapesuje to działa i działa.

A co do klina to jak może być jego wina ? Klin jest w 1 miejscu, jak mógł przestawić zapłon ?

Re: brak mocy

07 lis 2013, 17:35

no tak czytałem nie jestem znawcą wiec przyszedłem tu o poradę ... mam Yamaha dt 80 lc 2 1990 r . i jeśli to nie przez zapłon to jak wytłumaczysz spadek mocy i strzelanie w tłumik ? :|

Re: brak mocy

07 lis 2013, 18:21

Może ci się tłok skończył?

Re: brak mocy

07 lis 2013, 18:24

sprawdzałem tłok ideolo ;/ świeca nowa filtr czysty kompresja jest jakieś inne pomysły ?

Re: brak mocy

07 lis 2013, 20:14

Kompresja jest...U mnie też była 7Barów -.- To nie romet.

Tyle tematów na forum a ludzie wciąż zakładają nowe.

Zrobiłeś wszystko co trzeba użytkując 2t ? Czyszczenie gaźnika, filtra ? Strzelanie z tłumika to zapchana dysza albo zerwany klin.

Re: brak mocy

09 lis 2013, 9:11

filtr nowy gażnik wyczyszczony wiec jak mówisz zostaje klin . dziś to sprawdzę i dam znać

Re: brak mocy

09 lis 2013, 11:14

słaby i się grzeje


Jak mi w 80ce kiedyś zatkał sie dozownik tak miałem <lol>

Re: brak mocy

09 lis 2013, 11:53

JAKI DOZOWNIK ? oleju ? sam robie mieszankę 1;50
sprawdziłem klin jest cały nienaruszony <glowawmur>
jeszcze jedno pytanie do czego służy ta czarna kostka przy stacyjce ? Obrazek
Odpowiedz