Jesteś nowy? Przedstaw się pozostałym użytkownikom forum.
Odpowiedz

Cześć wszystkim !:)

14 sty 2015, 22:56

Siemanko :) jestem tu nowa, mam na imię Kamila. Od dziś oficjalnie mogę powiedzieć o sobie "właścicielka Yamahy Dt". Jej rok to 91, mój 96 ;) jest po remoncie generalnym, jak igielka. Moja historia z moto? Kilka lat temu zarazilam się od braci i po dziś dzień to moja miłość. Prócz Dt starałam się dosiadac wszystkiego co tylko miałam W zasięgu ręki i nie przewyzszało moich możliwości. Największa miłością jest Simson S51 Enduro. Inne Moto na których jeździłam to Mz etz 250, mtx 80, aprilia rs 125, honda CRM,suzuki rm 125, ktm 85 no i oczywiście.. komar ;D oraz wiele różnych simsonow.
Do zobaczenia na trasie i forum ;D

Re: Cześć wszystkim !:)

14 sty 2015, 23:01

Cześć :).

Re: Cześć wszystkim !:)

15 sty 2015, 6:53

Część. Dobrze ze z zamiłowaniem. :p

Re: Cześć wszystkim !:)

26 sty 2015, 3:10

DirtyLove pisze:Prócz Dt starałam się dosiadac wszystkiego co tylko miałam W zasięgu ręki i nie przewyzszało moich możliwości


Obrazek

Nie no, witam serdecznie i pozdrawiam xD

Re: Cześć wszystkim !:)

26 sty 2015, 11:57

Siemanooo

Re: Cześć wszystkim !:)

27 sty 2015, 16:38

Adams dobre :D Witamy cię Kamilo :D

Re: Cześć wszystkim !:)

27 sty 2015, 23:20

adams pisze:
DirtyLove pisze:Prócz Dt starałam się dosiadac wszystkiego co tylko miałam W zasięgu ręki i nie przewyzszało moich możliwości



Haha dobry jesteś z interpretacji... :D

Obrazek

Nie no, witam serdecznie i pozdrawiam xD

Re: Cześć wszystkim !:)

27 sty 2015, 23:47

Dziękuję za słowa uznania - staram się :D

Re: Cześć wszystkim !:)

28 sty 2015, 10:16

Cześć, z tego Bolesławca na Dolnym Śląsku jesteś? Kiedyś trochę lataliśmy w tamtych okolicach ;)

Re: Cześć wszystkim !:)

28 sty 2015, 17:18

WojtaSm pisze:Cześć, z tego Bolesławca na Dolnym Śląsku jesteś? Kiedyś trochę lataliśmy w tamtych okolicach ;)


ta, z tego Bc. Tereny są do enduro/cross... ale policja też tu nikogo z takich jak my nie lubi
Odpowiedz