Tutaj możesz pokazać czym i jak jeździsz!

Regulamin forum

Umieszczaj zdjęcia tak, aby posiadały miniaturkę. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić - przejdź do poradnika.
Odpowiedz

KMX 125 Toruń

05 paź 2014, 15:58

Witam wszystkich. Muszę powiedzieć, że jestem w szoku bo na furum nie ma ani jednego tematu z kuzynem dttki. Więc jestem pierweszy :D

Co prawda poszukiwałem bardziej dt 125 ale, że przez dłuższy czas nic w odległości 150km nie było a trafił się w miarę fajny kmx 125 to postanowiłem go kupić.
Nie jest może super idealny bo parę rzeczy jest do zrobienia ale to chyba w każdym używanym sprzęcie. Najważniejsz, że nie jest styrany bo miał go starszy gościu i enduro więcej stało jak jeździło. A sprzęt został sprowadzony 6-7 lat wstecz od niemca.
Niestety to co jest zaletą jest też wadą bo koleś praktycznie nic w niej nie robił i nie wiele wie co było robione, ale że dosyć tanio go kupiłem to mi się opłaci zrobić wszystko porządnie.
Jest to rocznik 1998 zarejestrowany i opłacony. W sumie to mam prawie na rok z głowy ubespieczenie i przegląd.
Póki co wstawię tylko fotki z ogłoszenia.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Co muszę zrobić:
Cały serwis olejowy, czyli zmienić olej. płyn itp.
W niedługim czasie klocki przód i tył.
Doprowadzić do ładu elektryke bo albo jest padnienty aku albo coś z łodowaniem bądź regulatorem.
Założyć kostke bo ta opona w teren średnio się nadaje.
Pewnie odblokowanie bo wydaje mi się, że nikt tego nie ruszał.
I pewnie coś jeszcze się znajdzie.

Re: KMX 125 Toruń

05 paź 2014, 17:10

Czekałem na ten model tu :D Bardzo ładny i zadbany. Możesz powiedzieć ile dałeś?

Re: KMX 125 Toruń

05 paź 2014, 18:17

Powiem tak, jak za ten stan to dałem nie wiele, choć tak jak pisałem troszkę trzeba jeszcze zainwestować.
Ostatnio zmieniony 13 gru 2015, 18:51 przez krzychsolt, łącznie zmieniany 1 raz

Re: KMX 125 Toruń

06 paź 2014, 9:37

wygląda na super zadbaną oby tak też jeździła :D wygląda na 100% oryginał

Re: KMX 125 Toruń

06 paź 2014, 14:36

Takie moto mi się podoba, w org. nie zwieśniaczone, lekko odnowić i będzie miód malina, ale jednak można przyciąć ten chlapacz z tyłu :F.

Re: KMX 125 Toruń

06 paź 2014, 19:02

No tak, tylni chlapacz konkretny. W sumie to aż mi troszke szkoda tej serii ale kupowałem coś do jazdy w teren więc pewne zmiany muszą zajść ale oryginalne części będą leżały. Napewno ten chlapacz pójdzie out i wpadnie kostka bo ta opona kompletnie się w terenie nie spisuje.

Re: KMX 125 Toruń

06 paź 2014, 19:08

Ja też jeżdżę w terenie (lasy, pola, jakieś mniejsze podjazdy itp.) i DT mam w org. ,tylko odkręciłem też taki chlapacz oryginalny z DT :F, więc to, że jeździ się w terenie nie znaczy żeby wywalać lampy i zwieśniaczyć moto. No ale kostka by się przydała :).

Re: KMX 125 Toruń

06 paź 2014, 20:24

Jak za taką kasę to pogratulować naprawdę :)

Re: KMX 125 Toruń

06 paź 2014, 21:29

Podziękował, wieśniaczyć nie mam zamiaru, napewno wpadnie kostka i wyleci chlapacz, myślalem też żeby wywalić kierunki bo najbardziej narażone ale jednak chyba zostawie bo za dużo też po drogach jeżdze, a w sumie takie drogie nie są jakby co.

Re: KMX 125 Toruń

07 paź 2014, 11:43

Tego chyba jeszcze nie było :D KMX w oryginale..Cudowny ! Super sprzęt ! Kolega w sumie z moich okolic :) Mamy jakieś 30 parę km do siebie.Być może kiedyś się zgadamy jak zrobię swoją DT.Chlapacz do skrócenia, małe odświeżenie i tylko zazdrościć można takiego cudeńka ;)
Odpowiedz