Odpowiedz

Re: Odblokowywanie modułu zapłonowego wszystkie roczniki

23 sie 2016, 13:34

Jestem chyba ślepy, gdzie jest to napisane? Przeczytalem chyba wszystkie 10 stron tego tematu i nie widziałem wzmianki o tym ze moduł na zbiorniczku oleju odblokowuje sie kostka :mrgreen:

"Roczniki 1996-1998

Natomiast, gdy nie mamy takiego układu dobieramy się do głównej wtyczki wychodzącej z modułu koloru szarego, w której będzie 6 przewodów. Ten typ modułu zazwyczaj znajduje się pod bakiem. Jeśli go tam nie będzie to zamontowany jest na zbiorniczku oleju.
Gdy już dobierzemy się do tej szarej wtyczki, na jej rogu obok pomarańczowego przewodu będzie znajdował się przewód czarny z cienkim niebieskim paskiem lub cały czarny. Musimy go przeciąć, część idącą w stronę modułu przykręcamy do masy motocykla, a drugą stronę przeciętego przewodu izolujemy."

Tutaj nie ma wzmianki o tym co powiedziales, jestes pewny na 100% ze kostka w moim przypadku zadziala?
Sorry ze taki sceptyczny jestem, ale nie chce wywalać 100zl na kostke ktora nie zadziala w razie czego.
Oczywiscie dzięki wielkie za odpowiedz, juz od 3 miesiecy jezdze na zablokowanej deci i juz mam tego dość, bardzo mi zalezy na odblokowaniu, a to forum jest dla mnie ostatnią deską ratunku dlatego bardzo doceniam każdą uzyskaną tutaj pomoc :D

Re: Odblokowywanie modułu zapłonowego wszystkie roczniki

14 lis 2016, 18:50

Wczoraj podczas jazdy zablokowało mi dt, sprawdziłem kable ale nic się nie odpięło, zasilnie jest a kostki nie słychać, czy może ona padła ? Jak to sprawdzić.

Re: Odblokowywanie modułu zapłonowego wszystkie roczniki

14 lis 2016, 19:06

Jak nie bzyczy to padła.

Re: Odblokowywanie modułu zapłonowego wszystkie roczniki

16 lis 2016, 19:49

Przykre jest to, że ktoś kto ma na nie monopol robi je tak, a nie inaczej. Mi padła już 3-ecia... przez 1200km...

Re: Odblokowywanie modułu zapłonowego wszystkie roczniki

16 lis 2016, 20:40

Raczej coś z motorem masz nie tak że Ci padają

Re: Odblokowywanie modułu zapłonowego wszystkie roczniki

16 lis 2016, 21:34

Tomek, może trzeba wziąć pod uwagę większe napięcie, bo te regulatory to już mogą mieć dość u niektórych

Re: Odblokowywanie modułu zapłonowego wszystkie roczniki

16 lis 2016, 22:37

Zmieniać regulator napięcia ? Czy w koszty eksploatacji na 400km dorzucić koszt kostki :D

Re: Odblokowywanie modułu zapłonowego wszystkie roczniki

18 lis 2016, 11:16

Ile jest modeli tych modułów zapłonowych w yamaha dt 125 RE 2004r ktoś może wie dokładnie? i tak na szybko opis kilku sposobów odblokowania tych zablokowanych?

Re: Odblokowywanie modułu zapłonowego wszystkie roczniki

18 lis 2016, 12:47

masz na początku tematu

Re: Odblokowywanie modułu zapłonowego wszystkie roczniki

18 lis 2016, 15:26

yasuma pisze:Ile jest modeli tych modułów zapłonowych w yamaha dt 125 RE 2004r ktoś może wie dokładnie? i tak na szybko opis kilku sposobów odblokowania tych zablokowanych?

Jeden.
Odpowiedz