Tutaj pomożemy naprawić Twój sprzęt.

Regulamin forum

Przy dodawaniu tematu wybierz odpowiedni prefiks z listy. Pamiętaj aby w opisie twojego problemu podać dokładny model motocykla wraz z jego rocznikiem, np. Yamaha DT 125 LC2 1988. Postaraj się opisać wszystko dokładnie i szczegółowo, to bardzo ułatwi innym użytkownikom udzielić konkretnej odpowiedzi.
Odpowiedz

Cylinder

10 lis 2013, 18:38

Mam pytanko, zatarł mi sie cylek tak konkretnie i stoje przed wyborem drugi cylek, tulejowanie, a kolega mnie sie zapytał czy by mi z yz cylinder nie podszedł to zawsze bym miał pare kucy więcej, co wy na to ? Wątpie żeby pasował ale zawsze to dla spokoju dycha bede wiedział, i doradzcie co z moim cylkiem, lepiej drugi czy tuleja Wiem że w bielsko Białej za 388 tuleje wprasowywują

Re: Cylinder

10 lis 2013, 19:03

Szukaj drugiego oryginalnego w dobrym stanie (seryjny ma średnice 56mm,), albo tulejowanie tylko w Motor-Tech u Woryny ( 400zł już taka przyjemność) , nie baw się w takie tiuningi.

Re: Cylinder

10 lis 2013, 19:08

Co to znaczy zatarł się konkretnie, jakieś zdjęcia, pomiary masz ?

Re: Cylinder

16 lis 2013, 14:57

Znaczy łożysko igiełkowe co jest na główce korbowodu, ma na sobie koszyk i mi ten koszyk pękł i wszystkie łożyska wysypały sie pare z nich weszło pomiedzy tłok a cylinder, przecierając tuleje do żeliwa

Zna ktoś jeszcze jakieś firmy które zajmują sie tulejowaniem godnym polecenia ?

Re: Cylinder

16 lis 2013, 20:30

Godny polecenia jest Motor-Tech, tak jak ODIRO wyżej napisał. Cena ceną, chyba, że kupisz używany cylinder np z moto na części i oddasz do szlifu.

Re: Cylinder

22 lis 2013, 16:50

i chyba kupie taki do szlifu taniej i lepiej mi to wyjdzie, najwyżej ten co mi zostanie kiedyś wyśle do tulejowania i sprzedam albo sobie zostawie na zapas
Odpowiedz